giovedì 2 luglio 2015

Summer table


Estate, caldo, sole … adesso le persone vogliono andare da qualche parte e rilassarsi al massimo. La sera si va da qualche ristorante che profuma dei frutti di mare - lo amo !
Ma questo deve ancora venire. Si potrebbe fare una sorpresa a casa e mangiare la cena soltanto in due, possiamo immaginare che stiamo in una trattoria.
Io propongo questo - tanto bianco e un’ po’ di azzurro e anche la mia sfera (il post lo potete vedere qui) si adatta perfettamente.
Subito mi è venuta fame ! 
Auguro un buon weekend e tanti saluti !

* * * * * * * * * * *

Ciepło, lato, słonce … od razu człowiek pragnie gdzieś pojechać i rozleniwić się na maxa. Wieczorem wypad do knajpki, która rozsiewa zapachy cudów z morza - uwielbiam !
Ale to przed nami. A gdyby tak zrobić w domu niespodziankę i zjeść kolacje we dwoje, trochę możemy poudawać że jesteśmy w nadmorskiej trattorii. 
Ja mam taką propozycję - dużo bieli i trochę niebieskiego, nawet moja kulka (post możecie przeczytać tutaj) pasuje jak ulał.
Od razu zrobiłam się głodna !
Życzę udanego weekendu i pozdrawiam! 
4 commenti:

 1. Lubię te Twoje wersje stołowe, są świetne i zawsze trafiają w mój gust ;) U mnie też ciepło wręcz upał, niestety niewiele mogę się nim nacieszyć, bo mam same popołudniówki i jak wracam do domu to już 23 i kładę się spać. Jak znam życie to pewnie jak będę miała urlop to będzie zimno i deszcz ;P
  Buziaki

  RispondiElimina
 2. rzeczywiście nasze gusty są sobie bliskie co mnie cieszy ,mogę co nieco u ciebie podpatrzeć:))))))pozdrawiam i życzę mnóstwo słońca, z tego co wiem i w Polsce zrobiło się gorąco! u mnie wczoraj było 40 °C!!!!!

  RispondiElimina
 3. ciao!davvero, davvero molto bello tavolo, bellissima idea!!!! tanti saluti, Beatrice.

  RispondiElimina
 4. Śliczną masz zastawę. To już kolejna kompozycja stołu, która mi się podoba.

  RispondiElimina

Restyling del Blog