sabato 25 marzo 2017

E a s t e r . p r o j e c t : Pompon
Quest'anno scommetto sui pompon!
Così piccoli e dolci! Io non voglio annoiarvi come sto facendo, allora oggi metto un film divertente;))))) 
Per le decorazioni pasquali serve fare qualche pezzo nel colore dominante dell'arredamento, e due o tre pezzi in un colore complementare. E quale ho scelto? È curioso se indovinate!
Saluti


* * * * * * * * * * *

W tym roku stawiam na pomponiki! Takie słodkie malutkie! Nie będę was zanudzać jak się je robi więc dzisiaj taki śmieszny filmik;))))) 
Do świątecznych aranżacji trzeba zrobić parę sztuk w kolorze dominującym w wystroju oraz dwie lub trzy sztuki w kolorze uzupełniającym. A jaki wybrałam? Ciekawe czy zgadniecie!
Pozdrawiam


8 commenti:

 1. Risposte
  1. Słodziaki:))))) narazie zawisły na gałązkach. Pozdrawiam

   Elimina
 2. A gdzie różowe? 😉 Z myśleniem o świętach jestem daaaleko. Choć kupiłam dziś malutkie białe jajeczka, Ale to przypadkiem w przerwie zajęć na uczelni.

  RispondiElimina
  Risposte
  1. A nie ma różowych:)))))) czy ja o czymś nie wiem kochana? Ja też jako blogerka powinnam dostać po łapkach ale myślę że prawie miesiąc przed świętami też można zainspirować! Więc wystartowałam! Ściskam mocno!!!

   Elimina
 3. Pięknie!! wyglądają te pompony w wazie, wiszące widziałam wszędzie, ale tak zwyczajnie położone wydają się eleganckie i wytworne. Może pożyczę Twój pomysł i też zrobię podobne i położę na swojej upolowanej "nowej" starej paterze. Pozdrawiam Iwona J.

  RispondiElimina
  Risposte
  1. Witaj Iwonko w moich skromnych progach! Na paterze będą się prezentować cudownie, jestem tego pewna!!! Pozdrawiam serdecznie!!!!

   Elimina
 4. Nietypowy dodatek do Wielkanocy ale świetnie dekorują :-). Pozdrawiam :-).

  RispondiElimina
  Risposte
  1. Pomponiki na wiosnę też mogą być a tiulowe mają tę lekkość, że rzeczywiście pięknie dekorują!!! Ściskam cię mocno Alicjo!!!

   Elimina

Restyling del Blog