lunedì 5 ottobre 2015

My small space - My bathroom


Oggi presenterò qualche foto del mio bagno. Molto semplice, funzionante, per me va bene. Mi piacciono le cose molto semplici, ma non è per me minimalismo. Mi piacciono troppo gli oggetti decorativi, ma anche quando sono troppi, e grazie a loro ho tanto disordine nella casa :))))).

Ma il bagno è il posto molto importante e serve un’ po'  di attenzione a questo posto. Alla fine stiamo in bagno tanto tempo. Io con questa ceramica sono molto vicino, perché è la mia vita professionale.
E così in “modo bellissimo”:) mi sono spiegata perché sono andata a Cersaie - la fiera dei produttori di ceramica - piastrelle e sanitari, in nostro settore molto importante.
Io sono appena ritornata, un attimo di respiro e trarre conclusioni …

Tanti saluti

* * * * * * * * * * *

Dzisiaj parę kadrów z mojej łazienki. Prosta, funkcjonalna, dla mnie ok. Lubię rzeczy proste, ale nie mieszczę się w ramach minimalizmu. Zbyt lubię dodatki, nawet ich nadmiar przez co mam nieustający bałagan:))))).
Przecież łazienka to miejsce dosyć ważne i należy jej się należyta uwaga. W sumie dużo czasu w niej spędzamy. Ja z sanitariatami jestem za pan brat, bo to moje życie zawodowe. I tak oto w “przepiękny sposób” :) nawiązałam do tematu, dlaczego pojechałam na targi Cersaie - czyli targi producentów ceramiki - płytki i sanitariaty, w branży bardzo ważne.
Dopiero wróciłam, chwila oddechu i wyciągnięcia wniosków …

Pozdrawiam


3 commenti:

 1. Bardzo fajna ta Twoja łazienka, jasna, przestronna i ma coś czego zazdroszczę...okno!! Ileż ja bym dała za okno w łazience, niby nic wielkiego ale jakże istotne. Widzę, że przykładasz dużą uwagę do detali :))) Ja, właśnie jestem na etapie co by w mojej zmienić ale na to co zaplanowałam potrzebuję trochę grosza...
  Uściski

  RispondiElimina
 2. Oprócz okna, o którym wspomniała Beti, to moim zdaniem fanie też wyszła podłoga :) co to takiego...? panele, wykładzina, płytki? Podusia z kwiatem cudna!

  RispondiElimina
  Risposte
  1. Natalia, to są płytki które maja imitowac drewno, płytki gresowe na których drukowany jest digital decor, oj tak w płytkach technologia od paru lat poszła do przodu!pozdrawiam

   Elimina

Restyling del Blog